TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
Hírlevél
Partnereink

Média konverter


Sorrend:

  DIGITUS DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
Gyártó szimbólumaDN-81000
TerméknévDIGITUS DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
GyártóDIGITUS
TermékosztályMédia konverter
]]>





 
8 461 Ft
  DLINK DMC-515SC/E D-Link FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM (SC-Duplex)- 15km konverter
Gyártó szimbólumaDMC-515SC/E
TerméknévDLINK DMC-515SC/E D-Link FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM (SC-Duplex)- 15km konverter
GyártóD-LINK
TermékosztályMédia konverter
]]>





 
63 151 Ft
  INTELLINET 506502 Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
Gyártó szimbóluma506502
TerméknévINTELLINET 506502 Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
GyártóIC INTRACOM
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseFX - SC
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Kábelezés típusa
  • 62.5/125 multimódusú üvegszálas kábel (OM1)
  • Multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)
  • Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)
  • UTP - árnyékolatlan sodort 4 érpáras kábel
Magasság26.000 mm
Szélesség70.000 mm
Hossz107.000 mm
További információk
  • Adatátviteli sebessés: 100 Mb/s
  • 1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 m
  • RJ45 port Auto MDI/MDI-X támogatással és automatikus sebességegyeztetéssel
  • Egy 100Base-FX multi-mode Fiber SC duplex port
  • Akár 2 km hosszú fénykábellel használható (62.5/125 lub 50/125 µm)
  • Hullámhossz: 1310 nm
  • Minimális TX teljesítmény: -22 dBm
  • Maximális TX teljesítmény: -12 dBm
  • RX érzékenység: -30 dBm
]]>





 
17 256 Ft
  INTELLINET 507349 Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Gyártó szimbóluma507349
TerméknévINTELLINET 507349 Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
GyártóIC INTRACOM
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Kábelezés típusa
  • Egymódusú optikai szál
  • Egymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)
  • UTP - árnyékolatlan sodort 4 érpáras kábel
Magasság26.000 mm
Szélesség70.000 mm
Hossz105.000 mm
További információk
  • Hullámhossz: 1310 nm
  • Teljesítmény: -8-tól -3 dBm - ig
  • Vevő érzékenysége: <= -22 dBm
  • Jelveszteség: 0.3 dB/km
  • Egymódusú SC optikai port - csatlakozás 20 km feletti távolságokra
  • Adatátviteli sebesség: 10/100/1000 Mbps
  • RJ45 port Auto MDI/MDI-X támogatással és automatikus sebességegyeztetéssel
  • Contains external power adapter 5V DC
]]>





 
32 560 Ft
  INTELLINET 508193 Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45
Gyártó szimbóluma508193
TerméknévINTELLINET 508193 Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45
GyártóINTELLINET NETWORK SOLUTIONS
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 110 GigabitEthernet SFP+
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 210 GigabitEthernet 10GBaseLR
Kábelezés típusa
  • CAT5
  • Single Mode Fibre Optic
Magasság95.000 mm
Szélesség70.000 mm
Hossz25.000 mm
Nettó tömeg0.200 kg
További információk
  • 10GB SFP+ port
  • 10GB RJ45 port
]]>





 
91 932 Ft
  INTELLINET 510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
Gyártó szimbóluma510493
TerméknévINTELLINET 510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
GyártóIC INTRACOM
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1
  • Ethernet 10BaseT - RJ45
  • FastEthernet 100BaseTX - RJ45
  • GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2SFP GBIC slot
Kábelezés típusaUTP - árnyékolatlan sodort 4 érpáras kábel
Magasság26.000 mm
Szélesség70.000 mm
Hossz96.000 mm
]]>





 
20 431 Ft
  INTELLINET 545075 Intellinet Média konverter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
Gyártó szimbóluma545075
TerméknévINTELLINET 545075 Intellinet Média konverter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
GyártóINTELLINET NETWORK SOLUTIONS
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Kábelezés típusa
  • Egymódusú optikai szál
  • Egymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)
  • UTP - árnyékolatlan sodort 4 érpáras kábel
  • Sodrott érpárú kábel
Magasság25.000 mm
Szélesség69.000 mm
Hossz105.000 mm
További információk
  • Kizárólag WDM Intellinet ( P/N: 545068) média konverterrel használható
  • Hullámhosszak: RX - 1310 nm; TX - 1550 nm
  • Teljesítmény: -8 - -3 dBm
  • Vevő érzékenysége: <= -22 dBm
  • Jelveszteség: 0.2 dB/km
  • Egymódusú SC optikai port - csatlakozás 20 km feletti távolságokra
  • 10/100/1000Base-TX RJ45 port, max. távolság 100 m
  • RJ45 port Auto MDI/MDI-X támogatással
]]>





 
32 957 Ft
  TP-LINK MC111CS TP-Link MC111CS WDM Media Converter 100FX SM SC 20km TX/RX: 1550/1310 nm
Gyártó szimbólumaMC111CS
TerméknévTP-LINK MC111CS TP-Link MC111CS WDM Media Converter 100FX SM SC 20km TX/RX: 1550/1310 nm
GyártóTP-LINK
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseFX - SC
Magasság27.000 mm
Szélesség94.500 mm
Hossz73.000 mm
]]>  
11 089 Ft
  TPLINK MC100CM TP-Link MC100CM multimódusú, optikai kábeles médiakonverter
Gyártó szimbólumaMC100CM
TerméknévTPLINK MC100CM TP-Link MC100CM multimódusú, optikai kábeles médiakonverter
GyártóTP-LINK
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseFX - SC
Kábelezés típusaOptikai szálas
]]>





 
10 224 Ft
  TPLINK MC110CS TP-Link MC110CS monomódusú, optikai kábeles médiakonverter
Gyártó szimbólumaMC110CS
TerméknévTPLINK MC110CS TP-Link MC110CS monomódusú, optikai kábeles médiakonverter
GyártóTP-LINK
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseFX - SC
Kábelezés típusaEgymódusú optikai szál
]]>





 
10 224 Ft
  TPLINK MC111CS TP-Link MC111CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverter
Gyártó szimbólumaMC111CS
TerméknévTPLINK MC111CS TP-Link MC111CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverter
GyártóTP-LINK
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseFX - SC
Kábelezés típusaEgymódusú optikai szál
Magasság27.000 mm
Szélesség94.500 mm
Hossz73.000 mm
További információk
  • MC112CS-vel együtt kell működnie
  • WDM TX 1550nm
  • WDM RX 1310nm
]]>





 
10 224 Ft
  TPLINK MC112CS TP-Link MC112CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverter
Gyártó szimbólumaMC112CS
TerméknévTPLINK MC112CS TP-Link MC112CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverter
GyártóTP-LINK
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseFX - SC
Kábelezés típusaEgymódusú optikai szál
Magasság27.000 mm
Szélesség94.500 mm
Hossz73.000 mm
További információk
  • MC111CS-vel együtt kell működnie
  • WDM TX 1310nm
  • WDM RX 1550nm
]]>





 
10 239 Ft
  TPLINK MC200CM TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
Gyártó szimbólumaMC200CM
TerméknévTPLINK MC200CM TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
GyártóTP-LINK
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Kábelezés típusa
  • Multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)
  • 62.5/125 multimódusú üvegszálas kábel (OM1)
Magasság27.000 mm
Szélesség94.500 mm
Hossz73.000 mm
További információk
  • 550m (50/125)
  • 220m (62.5/125)
]]>





 
12 637 Ft
  TPLINK MC210CS TP-Link MC210CS 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX(SC) SingleMode 15km médiakonverter
Gyártó szimbólumaMC210CS
TerméknévTPLINK MC210CS TP-Link MC210CS 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX(SC) SingleMode 15km médiakonverter
GyártóTP-LINK
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Kábelezés típusaEgymódusú optikai szál
Magasság27.000 mm
Szélesség94.500 mm
Hossz73.000 mm
További információk
  • Hatótáv - 15 km
  • Hullámhossz 1310nm
]]>





 
12 637 Ft
  TPLINK MC220L TP-Link MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) médiakonverter
Gyártó szimbólumaMC220L
TerméknévTPLINK MC220L TP-Link MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) médiakonverter
GyártóTP-LINK
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2SFP GBIC slot
]]>





 
6 922 Ft

Sorrend:

Webáruház készítés