TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
Hírlevél
Partnereink

Switch kiegészítők


Sorrend:

prev
12
next

  CISCO GLC-SX-MMD= Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM
Gyártó szimbólumaGLC-SX-MMD=
TerméknévCISCO GLC-SX-MMD= Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM
GyártóCISCO
TermékosztálySwitch kiegészítők
]]>





 
180 261 Ft
  CISCO MGBLH1 Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
Gyártó szimbólumaMGBLH1
TerméknévCISCO MGBLH1 Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
GyártóCISCO
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-LH (LC)
További információk
  • Optikai szál maximális távolsága(1300nm TYP., 1290-1355nm):
  • 500 m ( 200 MHz/km esetén 62.5/125um MMF ),
  • 2000 m (500 MHz/km esetén 50/125um MMF),
  • 40 km (9/125um SMF).
  • Modul paraméterek:
  • Átviteli teljesítmény: -5 - 0 dBm,
  • Vételi érzékenység: -22 - 3 dBm.
  • Csatlakozó típus: LC Duplex
Készülékek melyekben fel van használvaLinksys SR208G,
Linksys SRW208MP,
Linksys SRW208P,
Linksys SR224G,
Linksys SRW224,
Linksys SRW224P,
Linksys SRW224G4,
Linksys SRW248G4,
Linksys SRW2008,
Linksys SRW2008MP,
Liniksys SRW2008P,
Linksys SR2024,
Linksys SR2024C,
Szélesség13.400 mm
Magasság8.500 mm
Hossz56.500 mm
Nettó tömeg0.018 kg
]]>





 
114 745 Ft
  DLINK DEM-CB300S D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 3M for DGS-1510
Gyártó szimbólumaDEM-CB300S
TerméknévDLINK DEM-CB300S D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 3M for DGS-1510
GyártóD-LINK
TermékosztálySwitch kiegészítők
]]>





 
79 312 Ft
  EXTRALINK ex.2190 ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM
Gyártó szimbólumaEX.2190
TerméknévEXTRALINK ex.2190 ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM
GyártóEXTRALINK
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusSFP modul
További információk
]]>





 
3 810 Ft
  EXTRALINK ex.2251 ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
Gyártó szimbólumaEX.2251
TerméknévEXTRALINK ex.2251 ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
GyártóEXTRALINK
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusSFP modul
További információk
]]>





 
7 350 Ft
  INTELLINET 506724 Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km
Gyártó szimbóluma506724
TerméknévINTELLINET 506724 Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km
GyártóIC INTRACOM
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
További információk
  • Adatátviteli sebesség: 1000 Mb/s
  • Hatótávolság akár 20 km (9/125 µm kábel)
  • Hullámhossz: 1310 nm
  • Maximális TX adóerő: -3 dBm
  • Minimális TX adóerő: -8 dBm
  • Érzékenység: -24 dB
  • www.intellinet-network.com [LINK]
]]>





 
12 906 Ft
  INTELLINET 507462 Intellinet modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), multimódusú, 850nm, 300m
Gyártó szimbóluma507462
TerméknévINTELLINET 507462 Intellinet modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), multimódusú, 850nm, 300m
GyártóIC INTRACOM
TermékosztálySwitch kiegészítők
]]>





 
20 082 Ft
  INTELLINET 523882 Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
Gyártó szimbóluma523882
TerméknévINTELLINET 523882 Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
GyártóIC INTRACOM
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-T (RJ-45)
További információk
  • Bármilyen, SFP slottal rendelkező, Gigabit Ethernet switch-el használható
  • Bármilyen, MSA-val kompatibilis SFP Cisco porttal használható
  • Kompatibilis: SFP Multi-Source Agreement (MSA)
  • SFP szabványnak megfelel (small form factor plugable)
  • Cisco készülékekkel kompatibilis
  • Alacsony teljesítményveszteség (1.05W)
  • www.intellinet-network.com [LINK]
Szélesség14.000 mm
Magasság12.000 mm
Hossz67.000 mm
]]>





 
15 907 Ft
  INTELLINET 545006 Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
Gyártó szimbóluma545006
TerméknévINTELLINET 545006 Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
GyártóIC INTRACOM
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
További információk
  • 1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port
  • 550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés)
  • Hullámhossz: 850 nm
  • www.intellinet-network.com [LINK]
]]>





 
12 303 Ft
  INTELLINET 545013 Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), egymódusú, 1310nm, 10km
Gyártó szimbóluma545013
TerméknévINTELLINET 545013 Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), egymódusú, 1310nm, 10km
GyártóIC INTRACOM
TermékosztálySwitch kiegészítők
]]>





 
10 525 Ft
  MIKROTIK MT S+85DLC03D MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
Gyártó szimbólumaMT S+85DLC03D
TerméknévMIKROTIK MT S+85DLC03D MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
GyártóMIKROTIK
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)
További információk
  • Data Rate 10Gbit
  • Distance 300M
  • Wavelength 850nm
  • Mode MM
  • Connector Dual LC
  • Format SFP+
]]>





 
24 527 Ft
  MIKROTIK MT S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
Gyártó szimbólumaMT S-31DLC20D
TerméknévMIKROTIK MT S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
GyártóMIKROTIK
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
További információk
  • S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to
  • 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM.
  • Brochure
Készülékek melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
]]>





 
9 906 Ft
  MIKROTIK MT S-3553LC20D MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)
Gyártó szimbólumaMT S-3553LC20D
TerméknévMIKROTIK MT S-3553LC20D MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)
GyártóMIKROTIK
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusSFP modul
További információk
  • S35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP module
  • with a LC connector, 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM.
  • Brochure
Készülékek melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
]]>





 
29 750 Ft
  MIKROTIK MT S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05D
TerméknévMIKROTIK MT S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
GyártóMIKROTIK
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
További információk
  • S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to
  • 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM.
  • Brochure
Készülékek melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
]]>





 
7 303 Ft
NETGEAR AGM731F Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
Gyártó szimbólumaAGM731F
TerméknévNETGEAR AGM731F Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
GyártóNETGEAR
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Készülékek melyekben fel van használvaGSM7312, GSM7324, GSM7212, GSM7224, GSM7248, FSM7328S, FSM7352S, FSM7326P, FSM7352PS, GS716T, GS724T, GS748T, FS726T, FS726TP, FS750T2, JGS524F
]]>





 
69 056 Ft

prev
12
next

Sorrend:

Webáruház készítés